FORGOT YOUR DETAILS?

sesja ślubna / plener ślubny

Miłość ...
... to opowieść

Nasze życie składa się z wielu wspaniałych momentów. Postarajmy się chociaż część z nich uchwycić, aby później nam było łatwiej o tym opowiadać.

W fotografii ślubnej najważniejszy jest charakter chwili, którą wypełnia

Wasza wyjątkowa historia

Poznaj moje ulubione sesje ślubne i plenery, które do dziś są dla inspiracją

Wasza indywidualna historia - reportaż ślubny

Cenie sobie naturalność, dlatego podczas pracy jestem niczym przebiegły lis cichutko skradający się po swoją zdobycz - moimi zdobyczami są ludzkie emocje uchwycone na zdjęciach. W trakcie ceremonii i wesela jestem dyskretny, rola fotografa zobowiązuje mnie do tego, by być niezauważalnym, ale moim głównym celem jest nie wywieranie stresu na fotografowanych osobach. Taki styl pracy pozwala mi na uwiecznienie wyjątkowych scen, które ułożą się w reportaż ślubny i staną się najlepszą, a zarazem niepowtarzalną rodzinną pamiątką.

Sesja fotograficzna w plenerze

Bardzo angażuję się w rolę, którą pełnię wykonując sesję ślubną. Każda para jest inna i łączy ją niepowtarzalna więź, moim celem jest uchwycenie tego w najlepszym kadrze. Uwielbiam obserwować burzę emocji i uczuć, która łączy dwie osoby w jedną całość, dlatego podczas sesji nie wkraczam w tę relację, a wyciągam z niej jak najwięcej. Moim zadaniem jest uchwycenie niepowtarzalnych chwil, dlatego niczego nie planuję w 100%, skupiam się na uczuciu i naturalnym współistnieniu dwóch kochających się osób. Sesja ślubna może odbyć się w każdym miejscu, ponieważ stanowi ono tło dla prawdziwej miłości, która nie potrzebuje reżysera.

TOP