FORGOT YOUR DETAILS?

reportaż ślubny i...

prawosławny ślub

w warszawskiej cerkwi

Prawosławny ślub w Warszawie. Ślub - Sobór Metropolitalny Świętej Równej Apostołom Marii Magdaleny w Warszawie. Przyjęcie weselne - Reduta Banku Polskiego

Mieszanka kulturowa

Znów miałem przyjemność uczestniczyć w uroczystości łączącej dwie kultury. To mi się z pewności nigdy nie znudzi. Różni ludzie, obyczaje i tradycje, czyli to lubię najbardziej. Ten ślub był z pewności inny niż wszystkie do tej pory, a wesele dotrzymało mu kroku. Jeden dzień, a tak wiele wrażeń i możliwości do fotografowania, ciężko było przestać.

Wyjątkowe miejsce na wesele

Miałem okazję towarzyszyć młodej parze przy przygotowaniach, które przebiegły radośnie. Ślub odbył się w pięknej prawosławnej cerkwi z XIX w. Wnętrze bez wątpienia sprzyjało tworzeniu reportażu, bogate zdobienia nadawały wyniosłości tej chwili, uroczystość zatrzymywała dech w piersiach. Po ceremonii zaślubin wszyscy udali się na przyjęcie weselne, które odbyło się w niecodziennym miejscu bo Reducie Banku Polskiego, która bez wątpienia zachwyca architekturą. Surowe miejsce pełne betonu zostało ogrzane prawdziwymi uczuciami: miłością, szczęściem i radością.

Będę długo wspominał ten dzień. Kolejny raz zostałem wyróżniony i mogłem towarzyszyć Saszy i Maćkowi w ważnym dniu ich życia. Uwiecznianie tej historii było prawdziwą przyjemnością.

TOP