FORGOT YOUR DETAILS?

sesja ślubna w...

skamieniałym mieście

wyjątkowe miejsce o magicznej aurze

Szukasz pomysłu na plener ślubny?

Sesja może odbyć się wszędzie, najważniejsze jest aby młoda para czuła się w nim dobrze i swobodnie. Moim zadaniem jest dostrzeżenie tego, co najpiękniejsze. Łono natury to zawsze świetne miejsce, naturalne światło i kolory ziemi wpisują się bezwzględnie w klimat miłości. Miasto również może stać się scenerią do zdjęć, odpowiednia pora dnia potrafi całkowicie zmienić jego wygląd. To para wybiera, miejsce, w którym odbędzie się sesja.

Miejsca na sesję ślubną w Małopolsce

Plener ślubny w Małopolsce? Na myśl nasuwa się Kraków, stare miasto, Wawel i Wisła, to bardzo piękne miejsca, ale z Lubą i Bartkiem poszliśmy w nieznane. Miejsce, w którym zostały wykonane zdjęcia świetnie pasuje do tej pary, spokój natury, przebijające się promienie słońca i skały. Wspólnie przechadzaliśmy się ścieżkami między skałami i tworzyliśmy historię.

Sesja ślubna w Skamieniałym mieście

Skała symbolizuje długowieczność i niezniszczalność to idealne miejsce do pokazania więzi, którą zostali połączeni. Oboje w tym miejscu czuli się bardzo swobodnie, dzięki temu nasza praca układała się korzystnie. Efekt sesji jest wyjątkowy, zdjęcia pokazują prawdziwe uczucia, bije od nich spokój i radość.

Ten plener ślubny bardzo podoba mi się ze względu na naturalność, Luba i Bartek bawili się swoim uczuciem ubierając je w małe gesty, które są dla nich codziennością, a dopiero na zdjęciach widać, ile miłości przelewają na siebie wzajemnie każdego dnia.

Misja spełniona!

TOP