FORGOT YOUR DETAILS?

Fotograf ślubny

Michał Gębal

Fotografia / Reportaż / Plener

Cześć!
Mam na imię Michał
i jestem ludzkim fotografem

Fotografia ślubna

Mam świadomość, że zapraszając mnie do swojego świata, często w bardzo ważnych momentach Waszego życia, okazujecie mi ogromne zaufanie. Bardzo to doceniam i staram się pracować dyskretnie, tak aby nie zaburzać intymności tej relacji i abyście mogli poczuć się swobodnie w moim towarzystwie

Reportaż ślubny

To jest to co lubię najbardziej :) Kipiel emocji, która pozwala na uchwycenie różnorodnych kadrów – od subtelnych i wzruszających z ceremonii, do dynamicznych, przepełnionych radosną zabawą zdjęć z wesela.

Każdy ślub jest inny i na każdy idę z otwartym sercem i umysłem. Nie powielam schematów, nie ustawiam i nie reżyseruję. Szukam ciekawych, mocnych, nie do końca oczywistych kadrów, które później ułożą się w spójną opowieść – Waszą Ślubną Historię.

A, że dzieje się dużo, również w drugim planie, pomiędzy „obowiązkowymi” punktami planu dnia, pracuję bez wytchnienia :) Zawsze wkładam w to kawał serducha i milion procent zaangażowania bo bardzo mi zależy na tym, żebyście mieli pamiątkę, do której chętnie będziecie wracać.

Fotografia ślubna to moja pasja i dlatego

wkładam w to całe serce

Fotografuję najczęściej w Krakowie, Warszawie, Lublinie i innych miastach w Polsce i za granicą

TOP